Kék férfi rövidnadrág Helly Hansen logóval és állítható derékpánttal.
Világoskék fürdőnadrág hátsó nézete, gumis derékkal.
Egy férfi kék fürdőnadrágban, zsinóros derékrésszel és kör alakú mintával.
Egy kék rövidnadrágos férfi áll háttal a nézőnek.
Kék rövidnadrág Helly Hansen logóval és zsebbel.

Helly Hansen · Cascais férfi fürdősort

Férfi Fürdősort
19.990 FT
Bruttó online árszállítási díj nélkül
Szín: kék
Méret:
Kiválasztott üzlet
Válassz ki egy üzletet az elérhetőség megtekintéséhez
Gyors szállítás
Áruházi átvétel nyitvatartási időben
eshop@intersport.hu
Biztonságos fizetési lehetőségek!
ÁTTEKINTÉS

Könnyű, gyorsan száradó kényelem

A Helly Hansen Cascais férfi fürdősort a nyári aktív kikapcsolódások tökéletes kiegészítője. Legyen szó strandolásról, úszásról, vitorlázásról, vízi sportokról vagy egy pihentető nyaralásról, ez a könnyű és gyorsan száradó fürdőnadrág egész napos komfortot biztosít.
A könnyű poliamid anyag kiváló légáteresztő tulajdonságokkal rendelkezik, miközben gyorsan szárad, így a vízből kilépve is kellemes viseletet nyújt. A rugalmas kialakítás szabad mozgást tesz lehetővé, ami különösen fontos sportolás vagy aktív vízparti programok során. A beépített hálós alsó fokozza a kényelmet és a megfelelő tartást, míg az elasztikus derékrész húzózsinórral személyre szabható illeszkedést biztosít. Az oldalzsebek praktikus tárolási lehetőséget kínálnak a kisebb személyes tárgyak számára. A modern grafikai mintázat és a Helly Hansen logó sportos megjelenést kölcsönöz a modellnek. A fenntartható gyártási szemléletet a bluesign® minősítésű fő alapanyag és az újrahasznosított poliészter bélés is erősíti.

Milyen anyagból készült a Helly Hansen Cascais fürdősort?
A külső rész 100% poliamidból, míg a belső bélés 100% újrahasznosított poliészterből készült.
Gyorsan szárad a fürdőnadrág?
Igen, a gyorsan száradó anyagtechnológia gondoskodik a komfortos viseletről vízparti használat után is.
Van benne belső hálós alsó?
Igen, a fürdősort beépített hálós alsóval rendelkezik a nagyobb komfort és tartás érdekében.
Állítható a derékbőség?
Igen, az elasztikus derékrészt húzózsinór egészíti ki, amely egyéni illeszkedést tesz lehetővé.
Rendelkezik zsebekkel?
Igen, a modell praktikus oldalzsebekkel készült.
Mit jelent a bluesign® minősítés?
A bluesign® tanúsítás a fenntartható és környezetkímélő textilgyártási folyamatok egyik legismertebb nemzetközi szabványa.

Kinek ajánlott a Helly Hansen Cascais férfi fürdősort?
Azoknak a férfiaknak, akik sportos, gyorsan száradó és prémium minőségű fürdőnadrágot keresnek strandoláshoz, nyaraláshoz vagy vízi sportokhoz.
Jellemzők
Anyaga: Külső anyag: 100% poliamid. Bélés: 100% újrahasznosított poliészter.
Könnyű és gyorsan száradó anyag
Kényelmes, szabad mozgást biztosító kialakítás
Beépített hálós alsó
Elasztikus derékrész húzózsinórral
Praktikus oldalzsebek
Modern grafikai mintázat
Nyomott Helly Hansen logó
bluesign® minősítésű fő anyag
Információk a gyártóról
Gyártó
Helly Hansen
Munkedamsveien 35, 5th – 7th Floor
NO - N-0250 Oslo
https://www.hellyhansen.com/customer-service/contact/form

Az uniós importőrre vonatkozó információk:
Helly Hansen AS
Am Modenapark 10/17
AT - 1030 Wien
www.hellyhansen.com
Termékinformációk
Cikkszám: 549023446
Belistázva: 2026.03.18